KONST / Litografier / Färglitografi 10515111
nr 1051 5111
Färglitografi
2 st. Waxholmsbåtarna Blidösund och Östanå, signerade, 84 /85, motivet: 15x23 + 34x45
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:28:39
300 kr
400 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv